Paylaşım da Bir Numara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım da Bir Numara

Paylaşım da Bir Numara

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster)

YazarMesaj
Admin
AdminAdmin
Admin

Burç : Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster) Terazi

Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster) Empty
MesajKonu: Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster)   Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster) EmptyPaz Şub. 01, 2009 8:57 pm

Evet arkadaşlar hepizin olmasada birçoğunuzun dj lik merakı vardır.
Çeşitli yerlerde ve serverlarda dj lik yapıyorsunuzdur.Ayrıca program şarkı aralrında effect vermenize olanak sağlıyor ve şarkılar arasında yumuşak geçiş yapabiliyor.Ben burda size Sam broadcaster 3 adlı dj programının linkini vericem ama öce biraz programı tanıyalım.
Programı bilgisayarımıza kurduktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere çıkıyor.

Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster) Adszhs6

burdan da üstteki sekmelerden desktop B seçeneğine tıklıyoruz karşımıza aşağıdaki pencere geliyor

Burda statistic relays bölümünde mause de sağ tıklayın ve new diyin live365 statistic rely seçip ok dedikten sonra dedikten sonra orda artıq nerde dj lik yapcaksanız oranın bilgilerini giriyorsunuz.Durun daha bitmedi…
Şimdi sırada encoders bölümü var onuda resimde gösterdim ordada aynı adımları uyguluyoruz sağ tıklayıp new dedikten sonra seçili olan kalsın(legacy mp3 seçili olması lasım)ok dedikten sonra orayada istenilen bilgileri giriyorus ven ok diyorus evet proragmımımıs hasır

Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster) Sdsyh2

Ve artık yayını alma zamanı geldi onuda anlatim hemen.Programı çalıştırdıktan sonra desktop B kısmına gidiyoruz ve encoders bölümünde resimde gösterdiğim 1.serveri seçip hemen üstündeki play tuşuna bastığınızda yayın sizdedir.Yayını bırakmak istediğinizde ise hemen yanındaki pause tusuna basmanız yeterli.

Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster) Adsz526352zm2

Evet artık dj lik yapabilirsiniz ama ben anons felan yapmak istiyorum diyorsanız okumaya devam o zaman.
Şimdi aşağıdaki resimde herşey açık ama ben yine anlatim.Öncelikle mikrofonla konusmayı anlatıcam.Resimde gördüğünüz gibi en sağ tarafta Voice fx bölümü var ordan Mic off tusunun üstüne tıklamanız gerekiyor daha sonra hemen altındaki press to talk seçeneğine basılı tutarak konusabilirisiz ama dikkat edin basılı tutmanız gerekiyor ama ben öle tutamam diyorsanız hemen altında lock talk seçeneğine basın ve artık konusabilirsiniz ve effect verebilirsiniz.Effect dedik peki nasıl effect vercez?Hemen anlatıyorum yine en sağ tarafta sound fx menüsü var orda hemen altında küçük küçük karelerde effect ler avr onlara basarak effect verebilirsiniz yada kendniniz hazırlayıp programın kalsörlerine koyabilirsiniz.Ve gelelim şarkıları nereye koyacağımıza.Onu da hemen anlatıyorum en soldaki menüde yani playlist bölümünde playlist ve track a tıklıyoruz hemen altındaki menüde bir iki şey çıkabiilir onları siln şarkılarınızı bu alttaki bölüme sürükle-bırak yöntemi ile getirin ve yine sürükle bırak metodu ile sevdiğiniz şarkıları orta bölümdeki Queue bölüme kopyalayın ve artık şarkıları çalabilirsiniz.

Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster) Adszik2
http://bilgim.eniyiforum.net

Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pvc Çizim Programı V2.5 (Pvc Doğrama Çizim Programı)
» Hile Programı
» Avast antivirüs programı
» Otomatik Port Açma Programı-PFConfig
» 3D Bilgisayar Oyunu Yapma Programı